60+kulturaPierwszy weekend jesieni, weekendem seniora z kulturą" – tym hasłem promujemy ogólnopolską kampanię „60+kultura”.

W dniach 23 - 24 września 2017 (sobota-niedziela) br. seniorzy będą mogli skorzystać z oferty naszej placówki, tj. bezpłatnego indywidualnego wstępu do Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie PTChem. Dodatkowo w dniach 23 września o godz. 15:00 oraz 24 września o godz. 13:00 będzie możliwość zwiedzania Muzeum z przewodnikiem, który opowie o postaci wielkiej uczonej oraz jej osiągnięciach.

Kampania „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

Informujemy, iż Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie PTChem zastrzega sobie prawo do odwołania zwiedzania z przewodnikiem, jeśli nie uzbiera się grupa co najmniej 15 osobowa.

Ponadto ilość zwiedzających w grupie z przewodnikiem nie może przekraczać 40 osób,

stąd wymagane są wcześniejsze zapisy:

telefonicznie pod numerem: (+48) 22 831 80 92

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!