W dniach od 14 do 16 marca 2018 roku odbędą się w Warszawie 20. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 7. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab

Wydarzenie organizowane przez firmę MT Targi Polska jest specjalistyczną imprezą o charakterze biznesowo-naukowym, powstającą przy współpracy merytorycznej przedstawicieli świata nauki, środowiska akademickiego, instytucji branżowych oraz ośrodków naukowo-badawczych.

W trakcie targów swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy między innymi wyposażenia laboratoriów, aparatury analitycznej, sprzętu optycznego i kontrolno-pomiarowego, substancji chemicznych, naczyń i szkła laboratoryjnego. Wśród wystawców znajdą się także instytucje certyfikujące, firmy i jednostki, które posiadają rozwiązania i usługi dla branży laboratoryjnej. Polskie Towarzystwo Chemiczne wraz z Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie PTChem po raz kolejny włączy się w organizację targów jako doradca merytoryczny tworząc własne stoisko.

Organizatorzy wydarzenia tradycyjnie zadbali o bogaty program merytoryczny. W trakcie trzech dni targowych odbędą się liczne konferencje i seminaria prowadzone przez wybitnych naukowców i ekspertów z zakresu analityki chemicznej, biotechnologii i tzw. Life Science (grupy dziedzin nauki zajmujących się organizmami żywymi), metrologii, diagnostyki laboratoryjnej czy nanotechnologii.

Miejsce:

Polskie Towarzystwo Chemiczne – stoisko E26