Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że w ostatnich dniach Wydawnictwo Studio Emka wspólnie z Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie i Polskim Towarzystwem Chemicznym wydało album "Maria Skłodowska-Curie FOTOBIOGRAFIA", album, który głównie przy pomocy fotografii przedstawia życie Polki wszech czasów - chluby całego świata nauki i kultury.

Słowo wstępne napisała Anna Komorowska - małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Album ma twardą oprawę z obwolutą, format 286 X 225 i liczy 180 kolorowych stron. Teksty opracowane są w trzech wersjach językowych: polskiej, francuskiej i angielskiej. Przygotowywane są tłumaczenia na język japoński i niemiecki. Cena albumu 70,00 zł.

Poniżej zamieszczamy kilka stron z naszej publikacji.

Sądzimy, że "Maria Skłodowska-Curie FOTOBIOGRAFIA" stanowi wyjątkową możliwość reprezentacji i promocji.

Z wyrazami szacunku,
Jacek Marciniak - redaktor naczelny Wydawnictwa Studio EMKA,
Maciej Sadowski - autor koncepcji i opracowania graficznego albumu.

Małgorzata Sobieszczak-Marciniak - wybór tekstów